Powiatowy Zarząd Dróg w Siemiatyczach - Komunikaty

Komunikaty

p. o. Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Siemiatyczach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Referent ds. ochrony dróg i ewidencji

 

http://bip.pzds.st.siemiatycze.wrotapodlasia.pl/ofertapracy/p-o-dyrektora-powiatowego-zarzadu-drog-w-siemiatyczach--oglasza-nabor-na-wolne-stanowisko-urzednicze--referent--ds-ochrony-drog-i-ewidencji.html

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Siemiatyczach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Specjalista ds zamówień publicznych i zarządzania funduszami pomocowymi i administracji

 

BIP

 

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Siemiatyczach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Specjalista ds zamówień publicznych i zarządzania funduszami pomocowymi i administracji

 

BIP - nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Wesołych Świąt

Trwają prace nad pierwszą wspólną Strategią Terytorialną dla 28 gmin i 3 powiatów Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia, którego Powiat Siemiatycki jest członkiem.

W ramach I etapu prac nad Portretem Obszaru Partnerstwa (diagnozą), w imieniu Starosty Siemiatyckiego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, dotyczącej wizji, potrzeb i oczekiwań związanych z obszarem Południowo-Wschodniego Podlasia i kierunkami rozwoju.

Ankieta jest anonimowa i służy poznaniu Państwa opinii potrzebnych do opracowania diagnozy i wniosków do ukierunkowania dalszych etapów prac Partnerstwa. Formularz składa się z pięciu pytań oraz metryczki. Wypełnienie ankiety powinno zająć do 10 minut.

LINK do ANKIETY: https://forms.gle/FNNZE7TdwfRL5gBj8

Ankieta będzie dostępna do 31 października 2021 r. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dot. prac nad strategią, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wytyczne dla interesantów PZD w Siemiatyczach
w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID -19

 

Szanowni Państwo!

informujemy, iż od dnia 25 maja br. (poniedziałek) w Powiatowym Zarządzie Dróg w Siemiatyczach przywrócona zostaje obsługa petentów z pewnymi ograniczeniami mającymi na celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Szanowni Państwo podjęliśmy niezbędne kroki mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i klientów urzędu. Do odwołania wprowadzamy ograniczenia w dostępie do siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Siemiatyczach. Godziny pracy pozostają bez zmian – 7.00 – 15.00.

Udostępniamy klientom wyłącznie część budynku na parterze, gdzie można złożyć dokumenty w przeznaczonym do tego miejscu.

Jeśli do załatwienia formalności niezbędny będzie bezpośredni kontakt z pracownikiem prosimy o telefon pod nr (85) 655 26 80.

 

Strona 1 z 2