Ustawienia

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych danych osobowych jest Powiatowy Zarząd Dróg (PZD) w Siemiatyczach, z siedzibą ul. 11 Listopada 253, 17-300 Siemiatycze. Może Pan/Pani skontaktować się z nami osobiście, poprzez korespondencję tradycyjną lub telefonicznie pod numerem: 85 655 26 80

 2. Może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych- Krystian Kraska, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 3. Zbierane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zadań publicznych wynikajacych z przepisów prawa. Podane dane osobowe zbieramy na podstawie odrębnych przepisów prawa. Dane te będą przekazywane uprawnionym instytucjom wyłącznie na podstawie obowiązującego prawa. Podanie tych danych jest konieczne do prawidłowego i sprawnego przebiegu zadań publicznych realizowanych prze PZD.

 4. Dane osobowe, które zbieramy na podstawie Pana/Pani zgody są konieczne do realizacji celów realizacji zadań publicznych. Niepodanie tych danych, lub brak zgody na ich przetwarzanie może utrudnić PZD w Siemiatyczach realizacje tych zadań.

 5. Może Pan/Pani wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. W tym celu należy zwrócić się pisemnie do Administratora Danych.

 6. Dane osobowe, które zebraliśmy na podstawie odrębnych przepisów prawa będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do realizacji zadań publicznych, a następnie w celach archiwizacyjnych. Dane osobowe, które zabraliśmy na podstawie Pana/Pani zgody będziemy przetwrarzać do czasAdministratorem zbieranych i przetwarzanych danych osobowych jest Powiatowy Zarząd Dróg (PZD) w Siemiatyczach, z siedzibą ul. 11 Listopada 253, 17-300 Siemiatycze. Może Pan/Pani skontaktować się z nami osobiście, poprzez korespondencję tradycyjną lub telefonicznie pod numerem: 85 655 26 80

 7. Może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 8. Zbierane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zadań publicznych wynikajacych z przepisów prawa. Podane dane osobowe zbieramy na podstawie odrębnych przepisów prawa. Dane te będą przekazywane uprawnionym instytucjom wyłącznie na podstawie obowiązującego prawa. Podanie tych danych jest konieczne do prawidłowego i sprawnego przebiegu zadań publicznych realizowanych prze PZD.

 9. Dane osobowe, które zbieramy na podstawie Pana/Pani zgody są konieczne do realizacji celów realizacji zadań publicznych. Niepodanie tych danych, lub brak zgody na ich przetwarzanie może utrudnić PZD w Siemiatyczach realizacje tych zadań.

 10. Może Pan/Pani wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. W tym celu należy zwrócić się pisemnie do Administratora Danych.

 11. Dane osobowe, które zebraliśmy na podstawie odrębnych przepisów prawa będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do realizacji zadań publicznych, a następnie w celach archiwizacyjnych. Dane osobowe, które zabraliśmy na podstawie Pana/Pani zgody będziemy przetwrarzać do czasu utraty ich przydatności dla PZD w Siemiatyczach lub momentu cofnięcia zgody.

 12. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych oraz możliwości ich uzupełnienia i aktualizowania. Ma Pan/Pani prawo żądać wstrzymania przetwarzania, lub usunięcia danych, które zebraliśmy za Pana/Pani zgodą. Równocześnie ma Pan/Pani prawo do przeniesienia danych osobowych.u utraty ich przydatności dla PZD w Siemiatyczach lub momentu cofnięcia zgody.

 13. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych oraz możliwości ich uzupełnienia i aktualizowania. Ma Pan/Pani prawo żądać wstrzymania przetwarzania, lub usunięcia danych, które zebraliśmy za Pana/Pani zgodą. Równocześnie ma Pan/Pani prawo do przeniesienia danych osobowych.