Powiatowy Zarząd Dróg w Siemiatyczach - Ankieta - Strategia terytorialna dla gmin i powiatów Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia

Komunikaty

Ankieta - Strategia terytorialna dla gmin i powiatów Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia

Trwają prace nad pierwszą wspólną Strategią Terytorialną dla 28 gmin i 3 powiatów Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia, którego Powiat Siemiatycki jest członkiem.

W ramach I etapu prac nad Portretem Obszaru Partnerstwa (diagnozą), w imieniu Starosty Siemiatyckiego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, dotyczącej wizji, potrzeb i oczekiwań związanych z obszarem Południowo-Wschodniego Podlasia i kierunkami rozwoju.

Ankieta jest anonimowa i służy poznaniu Państwa opinii potrzebnych do opracowania diagnozy i wniosków do ukierunkowania dalszych etapów prac Partnerstwa. Formularz składa się z pięciu pytań oraz metryczki. Wypełnienie ankiety powinno zająć do 10 minut.

LINK do ANKIETY: https://forms.gle/FNNZE7TdwfRL5gBj8

Ankieta będzie dostępna do 31 października 2021 r. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dot. prac nad strategią, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.